CZECH JUNIOR OPEN

 

 

Ve dnech 20, 21 a 22 ledna 2017 proběhl v Praze mezinárodní juniorský turnaj, naši hráči se umístili takto: 

 

Karel Matoušek 5. místo KAJACZJO

Match overview Export Calendar
  Time Draw   Score



Court
  Fri 20/01/2017 09:00 BU13
Jakub Strapek Slovakia
-
Czech Republic Karel Matousek [5/8]
1-11 5-11 3-11 Export Calendar       Step - 3
  Fri 20/01/2017 14:20 BU13
Lukasz Marcinkowski Poland
-
Czech Republic Karel Matousek [5/8]
1-11 1-11 0-11 Export Calendar       Step - 3
  Sat 21/01/2017 09:40 BU13
Jakub Gogol [1/1] Poland
-
Czech Republic Karel Matousek [5/8]
6-11 11-4 11-7 11-6 Export Calendar       Hector - 4
  Sat 21/01/2017 16:20 BU13
Karel Matousek [5/8] Czech Republic
-
Czech Republic Farid Farrag [3/4]
11-3 11-2 11-7 Export Calendar       Hector - 3
  Sun 22/01/2017 10:20 BU13
Karel Matousek [5/8] Czech Republic
-
Ukraine Dimitriy Scherbakov [5/8]
14-12 14-12 11-6 Export Calendar       Hector - 3

 

Filip Walter 6. místofilip CZJO

Match overview Export Calendar
  Time Draw   Score    

Court
  Fri 20/01/2017 13:00 BU11 - Group B
Vojtech Martinovsky [2/2] Czech Republic
-
Czech Republic Filip Walter
11-4 11-6 11-6 Export Calendar       Step - 2
  Sat 21/01/2017 09:00 BU11 - Group B
Erin Ängmo-Paterson Sweden
-
Czech Republic Filip Walter
11-4 11-5 11-2 Export Calendar       Hector - 4
  Sat 21/01/2017 15:40 BU11 - Group B
Franciszek Michniewicz Poland
-
Czech Republic Filip Walter
11-5 11-4 13-11 Export Calendar       Hector - 5
  Sun 22/01/2017 09:00 BU11 - Position 5-7
Erin Ängmo-Paterson Sweden
-
Czech Republic Filip Walter
11-7 11-9 11-5 Export Calendar       Hector - 4
  Sun 22/01/2017 14:20 BU11 - Position 5-7
Max Gal Slovakia
-
Czech Republic Filip Walter
7-11 5-11 5-11 Export Calendar       Hector - 5











 

Hana Matoušková 8. místoHANA CZJO

Match overview Export Calendar
  Time Draw   Score
 

Court
  Fri 20/01/2017 09:40 GU19
Hana Matoušková [5/8] Czech Republic
-
Romania Alexandra Bardac
11-5 11-4 11-6 Export Calendar       Hector - 1
  Fri 20/01/2017 14:20 GU19
Hana Matoušková [5/8] Czech Republic
-
Ireland Stephanie Ryan [3/4]
6-11 11-9 0-11 7-11 Export Calendar       Hector - 1
  Sat 21/01/2017 13:00 GU19
Denisa Rohunová [5/8] Czech Republic
-
Czech Republic Hana Matoušková [5/8]
11-9 11-5 11-7 Export Calendar       Hector - 3
  Sun 22/01/2017 13:00 GU19
Hana Matoušková [5/8] Czech Republic
-
Malta Kimberley Galea [5/8]
5-11 9-11 13-15 Export Calendar       Hector - 5

 

Luboš Walter 8. místoLUBA CZJO

Match overview Export Calendar
  Time Draw   Score
 

Court
  Fri 20/01/2017 12:20 BU15
Oskar Škulj Slovenia
-
Czech Republic Lubos Walter [9/16]
0-11 1-11 4-11 Export Calendar       Hector - 4
  Fri 20/01/2017 17:40 BU15
Didier Portmann Switzerland
-
Czech Republic Lubos Walter [9/16]
6-11 5-11 7-11 Export Calendar       Hector - 4
  Sat 21/01/2017 11:00 BU15
Lubos Walter [9/16] Czech Republic
-
Qatar Waleed Zaman [3/4]
11-6 4-11 11-3 8-11 5-11 Export Calendar       Hector - 3
  Sat 21/01/2017 17:00 BU15
Harold Castiaux [5/8] Belgium
-
Czech Republic Lubos Walter [9/16]
11-7 12-10 12-10 Export Calendar       Hector - 4
  Sun 22/01/2017 09:00 BU15
Lubos Walter [9/16] Czech Republic
-
Ireland Alex Smith [5/8]
3-11 13-11 11-7 7-11 9-11 Export Calendar       Hector - 1

 

Ondřej Vorlíček 1. místoONDRA CZJO

Match overview Export Calendar
  Time Draw   Score



Court
  Fri 20/01/2017 12:20 BU17
Ondrej Vorlicek [1/1] Czech Republic
-
Poland Filip Jarota [17/32]
11-9 11-7 11-8 Export Calendar       Hamr - 9
  Fri 20/01/2017 16:20 BU17
Ondrej Vorlicek [1/1] Czech Republic
-
Switzerland Nils Roesch [9/16]
11-6 11-6 11-7 Export Calendar       Hamr - 5
  Sat 21/01/2017 12:20 BU17
Ondrej Vorlicek [1/1] Czech Republic
-
Ireland Sam Buckley [5/8]
11-3 9-11 11-6 11-9 Export Calendar       Hector - 1
  Sat 21/01/2017 19:00 BU17
Ondrej Vorlicek [1/1] Czech Republic
-
Hungary Peter Devald [3/4]
11-5 11-3 11-6 Export Calendar       Hector - 2
  Sun 22/01/2017 13:00 BU17
Ondrej Vorlicek [1/1] Czech Republic
-
Croatia Roko Voncina [3/4]
11-5 11-9 2-11 6-11 14-12 Export Calendar       Hector - 2

 

Kačka Týcová 1. místo

Match overview Export Calendar
  Time Draw   Score
 

Court
  Fri 20/01/2017 09:40 GU19
Kacenka Tycova [3/4] Germany
-
Romania Kincső Szász
11-3 11-4 11-2 Export Calendar       Hector - 3
  Fri 20/01/2017 14:20 GU19
Kacenka Tycova [3/4] Germany
-
Malta Kimberley Galea [5/8]
11-2 11-3 11-0 Export Calendar       Hector - 2
  Sat 21/01/2017 13:00 GU19
Kacenka Tycova [3/4] Germany
-
Czech Republic Kristýna Fialová [2/2]
13-11 11-9 11-9 Export Calendar       Hector - 2
  Sun 22/01/2017 14:00 GU19
Sarah Lauridsen [1/1] Denmark
-
Germany Kacenka Tycova [3/4]
8-11 11-13 11-7 11-8 8-11 Export Calendar       Hector - 2

všem zůčasněným gratulujeme

Napsal: M. Keller

Edit: M. Keller

Zdroje:https://www.czechsquash.cz/turnaj/czech-junior-open-2017