Praha SB centrum

Pohárová sobota.6.5.2017 se konala v Praze na SB centru turnaj juniorů ve squashi.Tepličtí squashisté předvedli pohárovou sobotu. V nejmladší kat. do 11 let s přehledem a poprvé v životě vyhrál a tím získal první místo Filip Walter, ve stejné kategorii přidal 3.misto Béďa Beneš a nejmladší hráč 1.SQ Teplice Jonáš Pavelka obsadil 12.misto.V kat. do 15 let bez ztráty setu suverénně zvítězil Kája Matoušek,v kat. do 19 let se čtrnáctiletý Luboš Walter umístil na výborném 4. místě a poslední pohár vybojovala v kat. do 19 let dívek za 2. místo Hanka Matoušková. Příští týden se bratři Luboš a Filip Waltrovi poperou s Evropou. Luboš se představí v týmu ČR do 15ti let na mistrovství Evropy v Praze a Filip bude reprezentovat v kat. do 11ti let ČR na mezistátním turnaji ve švýcarském Langnau. Tým ČR do Švýcarska pojede pod vedením reprezentačního trenéra Luboše Waltera.