Praha

Albatros Media Junior squash Open. Mladí squashiste z teplického aquacentra se v celkovém počtu 12 junioru úspěšně zúčastnili turnaje Albatros Media junior v Praze. V nejmladší kategorii do 11 let chlapcu se poprvé podařilo vyhrát celý turnaj Mílovi Vanerkovi, který si v semifinále poradil s Mikulášem Dufkem ze Strahova (3 /1) a ve finále s Lukášem Rychtaříkem ze squash especiál (3 /1). Ve stejné kategorii vybojoval Bedřich Beneš krásné čtvrté místo. V kategorii do 13 let vybojoval Filip Walter 3. místo, když pouze v semifinále nestačil na Vojtu Martinovského z Hradce Králové (1/3) a následný souboj o bronz ovládl hladce (3/0 ) nad Šimonem Ryntem  ze Strahova, den předtím přidal ještě výborné 4. místo v kategorii B 15. Treti pohár za druhé místo vybojoval Luboš Walter ,který se hladce probojoval do finále v kategorii B17. Tento finálový souboj byl velmi dramatický ,za stavu 1: 1 na sety a 6:3 pro Luboše došlo ke srážce obou hráčů a Luboš to odnesl lehčím otřesem a zraněním pravé ruky, následně musel finálový zápas skrečovat a byl převezen do pražské nemocnice na vyšetření. Vítězem se tak stal Jáchym Mráček ze Strahova. V nejmladší kategorii dívek do 11 let se představili 2 hráčky 1.SQ Teplice Anicka Plzakova která obsadila výborné čtvrté místo a Hanička Klimšova která skončila na osmém místě.