Klubové výsledky týmů


ČESKÁ SQUASHOVÁ LIGA

 

Sezóna 2015/2016

Squash Club 1. SQ Teplice ... je třeba posílit o další hráče, kteří doplní základnu našeho klubu. Klub 1. SQ Teplice bude poprvé ve své historii hrát se třemi tými I. a II. ligu ČASQ ... vydrží nám zdraví a udrží se všechny tými ??? 

 

PLÁNY PRO TUTO SEZÓNU:

Teplice muži A - udržet I. ligu stejně přesvědčivě jako v loňské sezóně

Teplice muži B - udržet II. ligu

Teplice muži C - udržet II. ligu

 

Sezóna 2014/2015

Squash Club 1. SQ Teplice nastupuje do ligy se třemi tými (A, B a C) a zahajuje boje v 1. 2. a 3. lize. Teplice muži A zůstávají ve I. lize, Teplice muži C hrají poprvé II. ligu a tým Teplice muři B sbírají body ve III. lize.

 

PLÁNY PRO TUTO SEZÓNU:

Teplice muži A - udržet I. ligu stejně jako v loňské sezóně

Teplice muži B - postoupit do II. ligy

Teplice muži C - udržet II. ligu

 

Zhodnocení sezóny:

Tým muži A splnil svůj plán na 100% a stává se obávaným týmem v I. lize. Gratuluje hráčům ve složení: P. Zlámal, M. Hlaváč, P. Malý, F. Rychtárek k umístění na 3. místě v celkovém pořadí (celkem ze 6. týmů). Jen tak dál ...

Tým muži B - plán sezóny splněn a tým ve složení F. Čerňanský, M. Koša, J. Kříž, R. Krechler a J. Joseus slaví postup do II. ligy. GRATULUJEME !!!

Tým muži C plní plán sezóny a tým ve složení M. Paroulek, T. Pluhař, M. Kříž a O. Vorlíček nejenom že udrželi II. ligu, ale skončili na skvělém 3. místě (z celkem 6 týmů). Všem hráčům GRATULUJEME !!!

 

Sezóna 2013/2014

Squash Club 1. SQ Teplice vyráží do boje se čtyřmi tými (nevíce ve své historii).

 

PLÁNY PRO TUTO SEZÓNU:

Teplice muži A - udržet I. ligu a obsadit minimálně 6. místo jako v loňské sezóně

Teplice muži B - postoupit do II. ligy

Teplice muži C - sbírání zkušeností pro mladé hráče, uhrát co nejlepší výsledek 

Teplice ženy A - postoupit do extraligy

 

Zhodnocení sezóny:

Tým muži A splnil svůj plán pro tuto sezónu skončili uprostřed tabulky s jisotou 1. ligy i v další sezóně. Hráči: P. Zlámal, M. Hlaváč, P. Malý, F. Rychtárek odehráli výbornou sezónu, gratulujeme!

Tým muži B bohužel nesplnil svůj plán a úpstup do 2. ligy se nakonec nekonal ... po lítém boji podlehl v rozhodujícím západe kolegům z týmu 1. SQ Teplice C. Hráči F. Čerňaský, M. Kříž, M. Koša. J. Kareš, J. Josefus a J. Kříž odehráli dobrou sezónu.

Týmu muži C z nováčků se stal favorit a po bojovném výkonu vybojivali hráči T. Pluhař, R. Krechler, Z. Jícha, J. Strouhal, O. Volíček a M. Příman postup do II. ligy, gratulujeme !!!

Tým ženy A opět dokazoval od počátku svou převahu v lize a bez jediné prohry. Na baráž se již děvčata nesešly a bohužel se tým žen rozpadá a do dalšího ročníku nanastoupí. Hráčky K. Hájková, M. Hájková, L. Vlková, M. Křížková a J. Čepelíková předvedli skvělé výkony. V nových či hostujících týmech přejeme mnoho zdaru, marodům brzké uzdrvení.

 

Sezóna 2012/2013

Squash Club 1. SQ Teplice rozšiřuje své tými na čtyři (A, B, C a ženy) a zapojuje tak dorostence do SQ ligy. Teplice muži A zůstávají ve II. lize, Teplice muži B sestoupili zpět do III. ligy a budou ji hrát spolu s týmem Teplice muři C (junioři). Teplice ženy A sestoupili zpět do I. ligy.

PLÁNY PRO TUTO SEZÓNU:

Teplice muži A - udržet I. ligu a obsadit minimálně 6. místo jako v loňské sezóně

Teplice muži B - postoupit do II. ligy

Teplice muži C - sbírání zkušeností pro mladé hráče, uhrát co nejlepší výsledek 

Teplice ženy A - postoupit so extraligy

 

Zhodnocení sezóny:

Tým muži A splnil svůj plán pro tuto sezónu a pouze 3 body chybělo hráčům (P. Zlámal, M. Hlaváč, P. Malý, F. Rychtárek) k umístění na 4. místě v celkovém pořadí. Tým muži A opět odehrál svělou sezónu - gratulujeme.

Tým muži B bohužel nesplnil svůj plán a do 2. ligy nakonec nepostoupil. V posledním kole, kdy šlo v utkání o postup, byl zraněn při utkání v Mostě hráč F. Čerňanský a utkání nebylo možné dohrát. S týmy SquashArena a Podbořany bylo domluveno opakování utkání. Při tomto utkání v Praze se bohužel hráčům (A. Čerňanský, F. Čerňaský, M. Kříž, M. Koša. J. Kareš a J. Kříž) nepodařilo postup vybojovat (Teplice-SquashArena 0:4). Hráči odehráli dobrou sezónu.

Týmu muži C se z počátku nedařilo a v polovině zezóny byl na posledním místě. Po změně hráčů a posílení týmu nakonec hráči (T. Pluhař, R. Krechler, J. Josefus, Z. Jícha, J. Strouhal, O. Volíček a M. Příman) se po drtivém finiši v posledních kolech vyšvihli na výborné konečné 4. místo. Hráči odehráli dobrou sezńu.

Tým ženy A opět dokazoval od počátku svou převahu v lize a bez jediné prohry v sezóně se hráčky (K. Hájková, M. Hájková, L. Vlková, M. Křížková a J. Čepelíková) umístili na prvním místě. Postup do extraligy je podmíněn výhrou v baráži a účast týmu v Brně není zatím vůbec jistá. Hráčky odehrály výbornou sezónu. 

 

Sezóna 2011/2012

Squash Club 1. SQ Teplice ve všech třech týmech hraje tento rok ve vyšších ligách.

Tým 1. SQ Teplice muži A obsadil ve I. lize 6. místo. Nebýt toho, že hráči dohrávali podlední 2. kola ve třech mol by být výsledek ještě lepší. Hráči: Zlámal Petr, Hlaváč Marek, Malý Petr a Kalašnikov Jaroslav obhájili s přehledem pozici v. I. lize.

Tým 1. SQ Teplice muži B obsadil ve II. lize poslední 9. místo. Hráči: Koša Martin, Čerňanský Antonín, Čerňanský Filip, Kareš Jakub, Paroulek Martin a Kříž Martin nedokázali držet krok s ráči v II. lize a pro další sezónu sestupují opět do III. ligy. 

Tým 1. SQ Teplice ženy  obsadil ve extralize poslední 8. místo. Hráčky: Vlková Lenka, Hájková Kateřina, Hájková Michaela, Jana Čepelíková a Křížová Markéta sestupují zpět do I. ligy.

Od týmu se před začátkem sezóny bez logického vysvětlení distancují Štarková Michaela a Miroslav Žák.

 

Sezóna 2010/2011 - postupový "tripl"

Předseda klubu a hráč týmu "B" Jiří Špalek se již aktivně nepodílí ve squashovém klubu ze zdravotních důvodů. Za Jiřího Špalka nastupuje do funkce předsedy klubu (v polovině sezóny) po 3. letech Jiří Kříž. Týmům se neobvykle daří a po 4. kolech jsou týmy mužů "A" i "B" na 1. místě, ženy budou hrát tabulku o postup.

Tým 1. SQ Teplice muži A obsadil ve 2. lize koneční 1. místo (15:1, 76 bodů) a postupuje do 1. ligy ČASQ!!! Hráči: kapitán - Zlámal Petr, Hlaváč Marek, Václavek Karel a Anthony Richardson. V závěru sezóny se připojil ke klubu Jaroslav Kalašnikov. 

Tým 1. SQ Teplice muži B obsadil ve 3. lize konečné 1. místo (14:0, 75 bodů) a postupuje do 1. ligy ČASQ!!! Hráči: kapitán - Koša Martin, Miroslav Žák, Kareš Jakub, Čerňanský Antoním, Martin Paroulek. Při občasném záskoku pomohl Jan Port. 

Tým 1. SQ Teplice ženy obsadil v 1. lize konečné 1. místo. V tabulce o postup obsadil 1. místo. V baráži o postup do extraligy vzdal jeden tým a tak tým žen postupuje do extraligy!!! Hráčky: Vlková Lenka, Čepelíková Jana, Hájková Kateřina a Štarková Michaela.

 

 

muzi A postupuvy teammuzi B postupuvy team

 

 

Sezóna 2009/2010

Squash Club 1. SQ Teplice muži rozšiřuje svojí hráčskou základnu a dělí své hráče do týmů 1. SQ Teplice muži "A" a "B".

Tým 1. SQ Teplice muži A obsadil ve II. lize krásné 3. místo se ztrátou pouhých 3. bodů na vítěze tabulky. Hráči: Zlámal Petr, Hlaváč Marek, Václavek Karel, Paroulek Martin a Anthony Richardson. V závěru sezóny pomohl Luboš Walter. 

Tým 1. SQ Teplice muži B obsadil ve III. lize konečné 4. místo. Hráči: Koša Martin, Josefus Jiří, Miroslav Žák, Kareš Jakub, Čerňanský Antoním a Kříž Jiří. 

Tým 1. SQ Teplice ženy měli našlápkuto k vítězství v tabulce, posledním kolem kdy neodehrály předepsaná utkání se posunuly na posledí místo. Hráčky: Vlková Lenka, Klimšová Barbora, Hájková Kateřina a Štarková Michaela.

 

Sezóna 2008/2009

Tým 1. SQ Teplice muži obsadil v III. lize 7. místo. Hráči ve složení: Kotas Aleš, Koša Martin, Špalek Jiří a Josefus Jiří zlepšují své výsledky a umisťují se výše k konečném pořadí než v prvním ročníku.

Tým 1. SQ Teplice ženy obsadil v extralize žen konečné 2. místo ve složení: Vlková Lenka, Klimšová Barbora, Hájková Kateřina a štarková Michaela.

 

klub-vysledky-2007-2009 klub-vysledky-2007-2009

 

Sezóna 2007/2008

Tým 1. SQ Teplice muži obsadil v III. lize 8. (předposlední) místo. Hráči ve složení: Kotas Aleš, Koša Martin, Špalek Jiří a Josefus Jiří jsou naváčci v české squashové lize  a zahajují novou éru squashové klubu 1. SQ Teplice pod novým vedením.