Klubový Mikulášský turnaj 6.12.2009

 

Tradiční Mikulášský turnaj se uskutečníl v neděli 6.12.2009 v Aqucentrum Teplice. Hrálo se na 3 kurtech od 12:00 do 19:00. Zahraniční účast podpořili Andre a Oliver z 1. Squash club Dresden. 

Hrálo se ve dvou kategoriích. První kategorie - kluboví hráči a hráčky + hosté, druhá kategirei - ženy. V první kategirri hlálo 17 hráčů a hráček, v druhé kategorii 5 žen.

 

Po skončení squashového turnaje byla na kurtu č. 3 natažena síť a byl vyzkoušen nový sport WALLYBALL.

 

Fotografie z turnaje zde.

 

kategorie - KLUBOVÍ HRÁČI A HRÁČKY+ HOSTÉ

 

1. místo - Walter Luboš

2. místo - Václavek Karel

3. místo - Zlámal Petr

4. místo - Kareš Jakub

 

SKUPINA A Hlaváč Marek Václavek Karel Žák Miroslav Štarková Michaela Oliver POŘADÍ
Hlaváč Marek / 2:0 2:0 2:0 2:1 1
Václavek Karel 0:2 / 2:0 2:0 2:0 2
Žák Miroslav 0:2 0:2 / 0:2 0:2 4-5
Štarková Michaela 0:2 0:2 0:2 / 0:2 4-5
Oliver 1:2 0:2 2:0 2:0 / 3

 

SKUPINA B Walter Luboš Andre Jícha Zdeněk Paroulek Martin POŘADÍ
Walter Luboš / 2:0 2:0 1:2 2
Andre 0:2 / 2:0 0:2 3
Jícha Zdeněk 0:2 0:2 / 2:1 4
Paroulek Martin 2:1 2:0 1:2 / 1

 

SKUPINA C Vlková Lenka Kareš Jakub Jana Čepelíková Koša Martin POŘADÍ
Vlková Lenka / 1:2 2:0 0:2 3
Kareš Jakub 2:1 / 2:0 0:2 1
Jana Čepelíková 0:2 0:2 / 0:2 4
Koša Martin 2:0 0:2 2:0 / 2

 

SKUPINA D Zlámak Petr Braniš Kříž Martin Kříž Jiří POŘADÍ
Zlámak Petr / 2:0 2:0 2:0 1
Braniš 0:2 / 0:2 0:2 4
Kříž Martin 0:2 2:0 / 0:2 3
Kříž Jiří 0:2 2:0 2:0 / 2

 

 

Závěrečný pavouk:

      Paroulek Martin      
    Paroulek Martin   Václavek Karel (3:1)    
      Václavek Karel      
  Paroulek Martin (2:0)       Václavek Karel (3:1)  
      Koša Martin      
    Koša Martin   Kareš Jakub (3:0)    
      Kareš Jakub      
Hlaváč Marek (3:1)           Walter Luboš (3:2)
      Hlaváč Marek      
    Hlaváč Marek   Walter Luboš (3:0)    
      Walter Luboš      
  Hlaváč Marek (2:0)       Walter Luboš (3:2)  
      Kříž Jiří      
    Kříž Jiří   Zlámal Petr (3:0)    
      Zlámal Petr      

 

Utkání o 3-4 místo: Kareš Jakub - Zlámal Petr (0:3)

 

Utkání: Koša Martin - Kříž Jiří (2:1)

 

Plate:

      Andre      
    Čepelíková   Andre    
      Čepelíková      
  -       Andre  
      Braniš      
    Braniš   Vlková    
      Vlková      
Jícha           Andre
      Oliver      
    Jícha   Oliver    
      Jícha      
  Jícha       Oliver  
      štarková      
    -   Kříž    
      Kříž      

 

 

Utkání o 3-4 místo v plate: Kříž - Vlková = Vlková

 

Umístění v plate: 1. místo - Andre, 2. místo - Oliver, 3. místo - Vlková, 4. místo - Kříž M. 

 

kategorie - ŽENY

 

1. místo - Křížová Markéta

2. místo - Košová Dagmar

3. místo - Křížová Martina

4. místo - Struhalová Martina

 

  Košová Dagmar Walterová Andrea Strouhalová Martina Křížová Markéta Křížová Martina POŘADÍ
Košová Dagmar / 2:0 2:0 0:2 2:1 2
Walterová Andrea 0:2 / 1:2 0:2 0:2 5
Strouhalová Martina 0:2 2:1 / 0:2 0:2 4
Křížová Markéta 2:0 2:0 2:0 / 2:0 1
Křížová Martina 1:2 2:0 2:0 0:2 / 3