Oslava postupů - paintball

Jako osvalu postupů týmu "A", "B" a doufejme i holek pudeme na paintball, který bude spojený s následným posezením.

 

Termín: neděli 15.5.2011, 13:00 - viz odkaz

http://rezervace.agp-cz.eu/paintball/registrace/datum/2011-05-15/skupina/A/termin/odpoledni

 

Klub bude hradit vstupní poplatek 450,- Kč za každého hráče.

 

Závazné přihlašování účasti na paintball:

Áčko - u Luboše

Béčko - formou ankety na www.týmuj.cz (formou ankety, založena 4.5.2011)

Holky - u Míši

 

Níže text od Míry, viz. www.tymuj.cz

 

Začátek ve 13:00, může se hrát do 17.30,  s tím že by bylo dobré se sejít o cca. 30-45 minut před akcí z důvodu nutných příprav a proškolení a také abychom se rozdělili na týmy. Je to i dobrá možnost seznámit se v klidu s terénem a projít si bunkry a přírodní překážky na hřišti.

 

· Místo: Adrenalin Game Park u obce Úžín mezi Ústím a Chabařovicema kousek od EXITU č. 74 dálnice D8 Praha – Drážďany. Odkaz s mapkou je zde: http://www.agp-cz.eu/mapy

 

· Cena: 450.- CZk na osobu, obsahuje značkovač (zbraň), masku, krční chránič, rukavice + 200ks kuliček do začátku. Každá další kulička přijde na 1,30.- CZK a může se dokoupit později během hry. Reálná spotřeba na hru se dost liší – záleží na tom jaký je člověk „kropič“ :o)  V případě že budete chtít maskovací kombinézu tak je možné půjčit za poplatek 100.- CZK. Hráči s vlastním vybavením a střelivem platí startovné 120.- CZK. Množstevní sleva je možná pro více jak 20 lidí což ale nevím jestli dáme.

Pokud je mi známo tak určitá část těchto nákladů by měla být hrazena z klubového fondu jako odměna za postup, kolik a zda to tak bude záleží na potvrzení od „El Prezidento“ - Jirky Kříže.  :o)

 

· Oblečení: Ideál jsou asi „maskáče“, pokud nemáte tak stačí nějaké staré kalhoty nebo tepláky. Přiléhavé oblečení spíše nedoporučuji – víc to pak „štípe“.

Člověk se dost válí po zemi takže počítejte s tím že se ušpiníte. Barva jde vyprat, nesmí se ale nechat příliš dlouho (týdny) zaschnout. Pokud chcete vemte si čepici protože maska chrání obličej a uši, nikoliv temeno a zadní část hlavy a samozřejmně dobrou náladu!

 Boty nějaké pevné, nebo alspoň tenisky.

 

· Občerstvení: zajištěno na místě – nápoje alko-nealko, káva+čaj, klobásy. Pokud budete chtít něco jiného tak je možno vzít si to sebou. V zásadě není problém konzumovat svoje jídlo nebo pití, samozřejmně ale bez použití místího technického zázemí (lednička, gril apod.). Pokud by byl zájem o něco „extra“ tak je možné se domluvit předem.

 

· Upozornění - dle zákona 119/2002 Sb. O zbraních a střelivu nesmí hrát paintball osoby mladší 18ti let bez dozoru dospělého a bez písemného souhlasu zákonného zástupce. Nejsem si jistý zda toto bude v praxi kontrolováno, ale pro jistotu bych si ten papír vzal sebou. Odkaz na stažení je zde: http://www.agp-cz.eu/download

Hráči viditelně pod vlivem čehokoli nebudou vpuštěni na hřiště...

 

 Bylo by dobré kdyby nás bylo alspoň 14, minimum na to abychom si zahráli považuji 10-12 lidí. Je tam poměrně slušné zázemí kde se dá sedět pod střechou a bavit se pokud člověk nehraje, nebo je tam jako doprovod. Doufám, že seberete svoji osobní odvahu a přijedete si zahrát. :o)

 

Míra the Paintballman