Saský squashový turnaj, Drážďany

 

V 1. SQ Teplice jsme rozšířili působnost i za hranice ČR a navázali kontakt s 1. SQ  Dresden (www.squash-in-dresden.de). Spolupráce začala společným tréninkem 9.10. na domácích kurtech v Teplicích. Porovnali jsme své síly se členy Drážďanského klubu, mezi které patří Anthony Richardson, Günter Frietsch, Thomas Müller a André Muschter.

Další setkání se konalo v neděli 15.11.2009 na kurtech 1.SQ Dresden ve sportovním centru XXL. Byli jsme sem pozváni na 1. saský squashový turnaj, kterého se zúčastnilo 7 hráčů Teplického klubu. Z celkového počtu 28 zúčastněných obsadil 18. místo Jiří Kříž, kterého předběhl o jednu pozici Miroslav Žák. Další místa obsadil Martin Kříž (15.), Martin Paroulek (13), Karel Václavek (9.) a Petr Zlámal (5.). Nejlepší umístění za český tým vybojoval Luboš Walter na třetí pozici. Fotografie z turnaje zde.

Strávili jsme příjemnou neděli v moderním prostředí centra XXL, které kromě 6 squashových kurtů nabízí rozsáhlý fitness, lezeckou stěnu, kurty pro různé raketové sporty, saunu, solarium a spoustu dalších aktivit. Celou nabídku je možné najít na www.xxl-dresden.de.

 

Se členy saské squashové asociace jsme se již dohodli na dalších společných akcích nejen pro dospělé, ale i pro juniory.

 

MisaBiker