SQUASHOVÝ KLUB 1. SQ Teplice SLAVÍ

 

Squashový klub 1. SQ Teplice slaví - trojnásobná výhra týmu ve skupně a dvojnásobný postup do vyšší soutěže (zatím - může být také trojnásobný)

 

Squashový klub 1. SQ Teplice přihlásil pro ročník 2010/2011 české squashové ligy 3 týmy. Do II. ligy ČASQ tým muži "A" pod vedením Petra Zlámala, do III. ligy ČASQ tým muži "B" pode vedením Martina Koši a do II. ligy tým žen pod vedením Michaely Štarkové.


Tým "muži A" podával celý rok velice dobré výsledky a v posledním kole, které se hrálo 16-17. 4. 2011 potvrdili svoji převahu nad ostaními týmy a vyhráli s přehledem svoji skupinu (skupina A). Po sobotní výhře 3:1 a 3:1 zopakovali v neděli stejné výsledky a vyhráli svoji skupinu pouze s jednou prohrou (celkové skóre 15:1) a s celkovým náskokem 15-ti bodů na druhý tým.

 

Tým "muži B" podával od prvního kola stabilní výkony a posledním kolem, které se hrálo 23-24. 4. 20011 vyhrávajcí svojí tabulku. Po sobotní výhře 3:1 a 2:2 vyhráli v neděli 3:1 a 4:0 a povrdili tak absolutní převahu ve své skupině (skupina C). Tabulku vyhráli bez jediné prohry (celkové skóre 14:0) a s celkovým náskokem 12-ti bodů na druhý tým.

 

Tým "ženy" uzavřel svoji sezónu posledním kolem o postup, které se hrálo 16-17. 4. 2011 na kurtech v Brně. Jak je zvykem, neměli konkurenci a vyhráli svoji skupinu. V červnu 2011 budou hrát ženy baráž, kde se utkají o dvě postupová místa do extraligy. Držíme palce v oji o postup.

 

 

Tým "muži A" - vyhrává tabulku se skóre 15:1 a postupují do 1. ligy !!!                       

Tým "muži B" - vyhrává tabulku se skóre 14:0 a postupují do 2. ligy !!!

Tým "ženy" - vyhrává tabulku o postup a budou hrát baráž o postup extraligy žen !!!

 

muzi A postupuvy teammuzi B postupuvy team

 

 

Squashový klub 1. SQ Teplice gratuluje a děkuje všem svým hráčům a hráčkám za výborně odehraná utkání, ve kterých zúročili tréninkouvou přípravu.

 

Do příštího ročníku držíme palce a přejeme hodně niků. 

 

Oslavy postupů budou sjednány přes týmový web www.tymuj.cz